MŁODZI WRZEŚNIANIE WYGRYWAJĄ TURNIEJ HALOWY IM. LEONARDA ROGACKIEGO

0
241

W sobotę 30.01.2016 r. w Hali Sportowej „Rondo” w Koninie oraz w Hali Sportowej w Kazimierzu Biskupim odbył się organizowany przez Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej Halowy Turniej Orlików E1 im. Leonarda Rogackiego.

W Turnieju wzięło udział 11 drużyn podzielonych na dwie grupy (grupa A – 6 zespołów), (grupa B – 5 zespołów). W końcowej klasyfikacji najlepsza okazała się drużyna MKS Victoria Września, która w finale pokonała Oranje Konin 3:2. Trzecie miejsce zajęła drużyna MKS Tur 1921 Turek, która w meczu o trzecie miejsce pokonała EKS Słodków 2:1.

Kolejne miejsca w turnieju zajęłi: 5 – GKS Rzgów, 6 – GTS Błękitni Mąkolno, 7 – Polonus Kazimierz Biskupi, 8 – Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy Lądek, 9 – LZS Polonia Golina, 10 – LKS Błękitni Psary Polskie, 11 – EKS Słodków II.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Roszyk Sebastian z MKS Victoria Września, najlepszym zawodnikiem – Gołza Jakub z Oranje Konin a królem strzelców – Cybulski Kamil (7 bramek) również z Oranje Konin.