UKS HWARANG WRACA Z MEDALAMI Z JAROCINA

0
104
W minioną sobotę 22 kwietnia odbył się w Jarocinie, Puchar Polski – White Tigers Cup.
O cenne punkty do rankingu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego walczyło blisko 350 zawodników z 30 klubów z całej Polski w kategoriach juniorów , kadetów i młodzików.
W zawodach wzięło udział 10 zawodników UKS Hwarang Września i wywalczyło 2 złote , 1 srebrny i 3 brązowe medale.
Złote medale wywalczyły – Weronika Przybysz w kategorii kadetek +59 kg i Dagmara Haremza w kategorii juniorek -63 kg.
Srebrny medal wywalczył – Krystian Haremza w kategorii juniorów -73 kg.
Brązowe medale zdobyły – Martyna Waszak w kategorii młodziczek -48 kg , Wiktoria Grześkowiak w kategorii kadetek -33 kg i Aleksandra Andrzejczak w kategorii juniorek -46 kg.
W klasyfikacji generalnej juniorów UKS Hwarang Września zajął 6 miejsce.
Tak świetna postawa dobrze rokuje przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Juniorów które odbędą się 26-27 maja w Puławach. oraz Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży która odbędzie się w czerwcu w Dżonkowie. Turniej w Jarocinie był sprawdzianem formy naszych młodych wojowników. Z turnieju na turniej idzie coraz lepiej więc praca na treningach idzie w dobrym kierunku. Oby tak dalej i może doczekamy się Mistrza Polski we Wrześni.” – tak podsumowuje występ swoich zawodników Tomasz Haremza – trener UKS Hwarang Września.