GRA LIGA WIEJSKA LZS GMINY WRZEŚNIA (GALERIA ZDJĘĆ DRUŻYNOWYCH)

0
578

W sobotę 13 stycznia rozegrano pierwszą kolejkę rundy rewanżowej Ligi Wiejskiej LZS Gminy Września.

Mecze Ligi LZS Gminy Września rozgrywane są w sobotnie wieczory w hali przy ul. Kosynierów we Wrześni. W rozgrywkach bierze udział 6 drużyn. 13 stycznia rozegrano pierwszą kolejkę rundy rewanżowej.

W pierwszym meczu Sędziwojewo pokonało 6 : 2 Bierzglin. Na początku spotkania długo widniał bezbramkowy remis potem jedna i druga drużyna strzeliła po bramce i znów mieliśmy remis tym razem 1 :1. W ciągu kilku minut drugiej połowy piłkarze Sędziwojewa wykonali kilka skutecznych akcji i wyszli na wysokie prowadzenie którego nie oddali już do końca spotkania.

W drugim meczu punkty bez gry uzyskała drużyna Obłaczkowa. Zawodnicy Ostrowa Szlacheckiego nie stawili się na zawody.

W trzecim najciekawszym meczu niepokonane do tej pory Białężyce zmierzyli się z Gutowem Wielkim. Początek spotkania należał do piłkarzy z Gutowa Wielkiego, którzy kilkukrotnie groźnie strzelali. Za każdym razem jednak na posterunku był bramkarz Białężyc, który popisał się kilkoma świetnymi interwencjami. Z każdą minutą jednak do głosu dochodzili piłkarze lidera tabeli – Białężyce. Oni byli niczym wytrawny bokser, który co chwila punktuje swojego rywala. Po wyprowadzeniu trzech skutecznych ciosów wydawało się, że jest już po meczu. Młodzi piłkarze z Gutowa Wielkiego walczyli jednak do końca i ambitnie odrabiali straty. Doprowadzili do stanu 3 : 4, za chwilę było 4 :5, a wynik końcowy to 6 : 5 dla Białężyc. Zwyciężyła rutyna i doświadczenie graczy z Białężyc, choć pochwały należą się także ambitnie walczącym do końca zawodnikom Gutowa Wielkiego.