SĘDZIWOJEWO GROMI BENIAMINKA

0
158

W niedzielę 10 czerwca na boisku w Chociczy Wielkiej rozegrano IX kolejkę spotkań Ligi LZS Gminy Września.

W pierwszym pojedynku Sędziwojewo zajmujące trzecie miejsce w tabeli podejmowało beniaminka rozgrywek – Gutowo Małe – które nie zdobyło jeszcze żadnego punktu w rozgrywkach. Faworyt w tym meczu mógł być tylko jeden i nie zawiódł. Sędziwojewo wygrało bardzo pewnie i wysoko ogrywając Gutowo Małe aż 11 : 3.

W drugim meczu Białężyce grały z Gutowem Wielkim. O ile do przerwy toczył się jeszcze w miarę wyrównany pojedynek – Białężyce prowadziły 3 : 1, to po przerwie worek z bramkami się otwarł – ubiegłoroczny mistrz i obecny lider strzelił zawodnikom z Gutowa aż 6 bramek tracąc zaledwie jedną. Ostatecznie Białężyce wygrywają z Gutowem Wielkim 9 : 2.

W ostatnim pojedynku wicelider Bierzglin zmierzył się z Obłaczkowem. Drużyna z Bierzglina przystąpiła do tego meczu w nieco okrojonym składzie, gdyż jednocześnie brali udział w turnieju WTPN Summer Cup. Pierwsza połowa było bardzo wyrównana i padła w niej tylko jedna bramka. Marcin Miśkowiak – napastnik Bierzglina strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego pokonał bramkarza Obłaczkowa – Michała Robaszkiewicza.W drugiej połowie piłkarze Bierzglina powiększali systematycznie swoją przewagę i pokonali Obłaczkowo 6 : 1.

Za tydzień zostanie rozegrana kolejna kolejka Ligi LZS Gminy Września. Początek o godz. 9.30 na boisku w Chociczy Wielkiej.