ROZGRYWKI HALOWE LIGI LZS GMINY WRZEŚNIA ROZPOCZĘTE (GALERIA ZDJĘĆ DRUŻYNOWYCH)

0
411

6 drużyn powalczy w rozgrywkach Halowej Ligi LZS Gminy Września. Przedstawiamy wyniki oraz galerię zdjęć drużynowych.

W sobotę 24 listopada w hali przy ul. Kosynierów odbyła się I kolejka halowych zmagań.

Pierwszy mecz to pojedynek Białężyc i Bierzglina. Pierwszą bramkę w nowym sezonie zdobyli piłkarze z Białężyc. Nie cieszyli się jednak oni długo z prowadzenia, bo po chwili Bierzglin wyrównał. Białężyce pod koniec pierwszej połowy osiągnęły sporą przewagę i udokumentowali ją zdobyciem dwóch bramek, prowadząc do przerwy 3 : 1. W drugiej połowie Bierzglin dążył do odrobienia strat, strzlił nawet bramkę kontaktową, ale na więcej ich już nie było w tym meczu stać i ostatecznie Białężyce wygrały 3 : 2.

W drugim meczu Sędziwojewo pewnie i wysoko ograło młodych graczy z Gutowa Małego. Zwycięstwo 5 : 0 sprawia, że piłkarze z Sędziwojewa są liderem tabeli po pierwszej kolejce rozgrywek.

W trzecim meczu Ostrowo Szlacheckie pokonało Obłaczkowo. O wszystkim zadecydowała spora przewaga piłkarzy z Ostrowa w pierwszej połowie, gdzie w krótkim odstępie czasu strzelili rywalom trzy bramki i spokojnie kontrolowali przebieg spotkania do samego końca.

Pierwsza kolejka przebiegała spokojnie i według zasad fair play. Jako ciekawostkę można podkreślić fakt, że sędzia w tych trzech spotkaniach nie pokazał ani jednej żółtej, ani czerwonej kartki. Brawo piłkarze! Tak trzymać!

W sobotę 1 grudnia zostanie rozegrana II kolejka spotkań. Pierwszy mecz zaplanowany jest na godz. 17.00. Zapraszamy kibiców do hali przy ul. Kosynierów przy stadionie Victorii Września.