CIEKAWE WYNIKI W LIDZE WTPN (GALERIA+VIDEO)

0
367

Kolejka ligi WTPN rozegrana 23 grudnia przyniosła kilka zaskakujących rezultatów.

W pierwszym meczu II ligi Intercars zgodnie z oczekiwaniami pokonał beniaminka APP. Natomiast w drugim doszło już do sporej niespodzianki. Doświadczony Techpak przegrał z Letniaprzygoda.eu. Co ciekawe było to pierwsze zwycięstwo Letniaprzygoda.eu w tym sezonie. Spory udział w sukcesie tej drużyny miał Przemysław Kuzak – strzelec dwóch bramek. W trzecim meczu Marzenin wysoko pokonał Drinkshop. O ile pierwsze 10 minut było bardzo wyrównane to końcówka pierwszej połowy i cała druga należała już do Marzenina. Cztery bramki w tym spotkaniu strzlił Maciej Szalaty. Należy dodać, że wszystkie zdobył po bardzo efektownych akcjach. Jego bramki oraz wszystkie pozostałe zarerestrowała nasza kamera. Mecz ten można w całości obejrzeć na naszym kanale na youtubie. Zapraszamy do oglądania. W czwartym meczu Motoklinika pokonał DHL. Po tej kolejce czołowa trójka ligi: Marzenin, Intercars oraz Motoklinika uciekły rywalom i tylko te zespoły będą walczyć o awans do I ligi. Na drugi końcu tabeli po tym jak wygrała Letniaprzygoda.eu jedynym zespołem pozostającym bez zwycięstwa jest drużyna APP. W klasyfikacji strzelców prowadzi z 11 bramkami na koncie Radosław Trybuła z Marzenina.

9 APP 7 1 0 1 6 9:38

W I lidze w pierwszym meczu faworyt Capri Lucca wysoko ograł beniaminka BOB Invest, a trzy bramki w tym spotkaniu strzelił Adrian Bukowski. W drugim meczu doszło do sporej niespodzianki. Skazane na pożarcie Fundamenty potrafiły urwać punkty obrońcy tytułu MasterSport i wywalczyły remis. Fundamenty mogły pokusić się nawet o trzy punkty w tym spotkaniu, prowadziły bowiem do przerwy 2 : 1. MasterSport, który w poprzedniej kolejce uległ Capri Lucca, a teraz tylko zremisował z Fundamentami, mocno sobie skomplikował sprawę obrony tytułu. Szansa na to, że będzie przewodził w tabeli jest czysto teoretyczna. Mastersi będą musieli ograć BOB Invest i liczyć na remis w spotkaniu Materiały Budowlane Andrzejewski – IgnasiakSport. W przypadku zwycięstwa którejś z tych dwóch drużyn to właśnie ona będzie zasiadać w fotelu lidera rozgrywek na półmetku. W trzecim meczu IgnasiakSport dość pewnie ograł IzoExpert, choć bezpieczną przewagę zawodnicy tej drużyny uzyskali dopiero pod koniec drugiej połowy meczu.

7 BOB Invest 5 0 0 0 5 5:26

W najbliższy weekend tj. 30 grudnia nie będzie rozgrywek ligi WTPN. Zostanie rozegrany za to VI Turniej Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Terminarz turnieju można znaleźć pod linkiem TUTAJ. Serdecznie zapraszamy kibiców do hali przy ul.Słowackiego we Wrześni. A następna kolejka ligi WTPN zostanie rozegrana w niedzielę 6 stycznia.