MATERIAŁY BUDOWLANE ANDRZEJEWSKI BOGATSZE O PUCHAR I TYSIĄC ZŁOTYCH (GALERIA + VIDEO)

0
337

12 drużyn przez prawie 10 godzin rywalizowało w Turnieju Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Najlepszym okazał się zespół Materiały Budowlane Andrzejewski. Na naszym portalu galeria zdjęć drużynowych oraz z meczów oraz video z finałowego spotkania.

Turniej cieszył się sporym zainteresowanie drużyn nie tylko z Wrześni. Na parkiecie można było zobaczyć ekipy z Ostrowa Wielkopolskiego, Konina, Gniezna, czy też Witkowa. Już faza grupowa przyniosła wiele ciekawych i zaskakujących rezultatów.W tej fazie z turniejem pożegnał się m.in aktualny mistrz ligi WTPN – MasterSport. Ćwierćfinały okazały się pechowe szczególnie dla drużyn spoza Wrześni – na tym etapie odpadły: El Gład Gniezno, Mat Bud Ostrów Wlkp. i Kopcup.pl z Witkowa. W półfinale ostatnia przyjezdna drużyna – KKF Konin uległa Materiałom Budowlanym Andrzejewski, a w drugim Banda Świrów pokonała Izo-Expert. W pojedynku o III miejsce KKF Konin – ubiegłoroczny zwycięzca turnieju wygrał z Izo-Expert i zajął najniższe miejsce na podium turnieju. W finale Materiały Budowlane Andrzejewski wygrały 5 : 2 z Bandą Świrów i zdobyły I miejsce. Oprócz okazałego pucharu wygrały nagrodę pieniężną – 1000 zł. Nagrody indywidualne także trafiły do zawodników zwycięskiej drużyny. Królem strzelców został Pavlo Iarmoliuk, najlepszym zawodnikiem – Artur Giżewski, a najlepszym bramkarzem Marcin Siepielski.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z turnieju, gdzie są zdjęcia z meczów i drużynowe wszystkich 12 drużyn biorących udział w turnieju oraz materiału video z finałowego meczu.