FERMA SZAFAREK ZIELINIEC ZAWODZI (GALERIA)

151

Za nami 6 kolejka zmagań w Lidze Halowej w Kołaczkowie.

Wyniki meczów rozegranych 6 stycznia:

For-Link – Budziłowo 4 : 7

Mecz bardzo wyrównany, obydwie drużyny stwarzają sobie sytuacje bramkowe.  Jako pierwsi na prowadzenie wychodzą zawodnicy Budziłowa po zdobyciu bramki. Po chwili prowadzą już 2:0 i wydaje się, że mecz będzie przebiegał pod ich dyktando, ale zawodnicy FOR LINK nie odpuszczają i przed końcem I połowy doprowadzają do wyrównania.  II połowa to zacięta walka pomiędzy drużynami, bramka za bramkę. W ostatnich minut skuteczniejsi są zawodnicy z Budziłowa i to oni cieszą się z 3 pkt.

Oldboys – TW Kołaczkowo 3 : 10

Lider rozgrywek podszedł do meczu spokojnie i przez cały czas spotkania miał przewagę i kontrolował wynik. Jednakże drużyna OLD BOYS bazując na doświadczeniu swoich starszych zawodników potrafiła zdobyć mimo dominacji zawodników z Kołaczkowa, aż trzy bramki.

Spółka Bieganowo – Ferma Szafarek Zieliniec 6 : 3

Zdecydowanie najlepszy mecz kolejki Ligi w Kołaczkowie. Obydwie drużyny stworzyły ładny spektakl, który musiał się podobać. Mimo zaciętości w walce o piłkę, gra była prowadzona w duchu fair play. Na początku spotkania swoją przewagę akcentują zawodnicy z Zieleńca zdobywając dwie bramki, ale konsekwentna gra zawodników z Bieganowa powoduje to, że to oni kończą I połowę zwycięsko. W II połowie to piłkarze Spółki są bardziej precyzyjni i powiększają przewagę. W grę zawodników Zieleńca wkrada się, trochę niepokoju co odbija się na skuteczności mimo dużej ilości dogodnych sytuacji bramkowych, bramkarz Bieganowa skutecznie broni bramki co zapewnia 3 pkt. drużynie Bieganowa.

Dawka Mocy – Manhattan Team 7 : 4

Mecz bardzo zacięty i niestety obfitujący w nierozważne ataki na przeciwnika. Sędzia zmuszony do interwencji pokazuje dwa napomnienia dla drużyny Dawki Mocy i jedno dla Manhattan Team.