UKS HWARANG NA PUCHARZE POLSKI W SWARZĘDZU

0
32
W dniach 4-5 stycznia 2019 roku w Swarzędzu – Zalasewie odbył się Międzynarodowy Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim w którym wystartowało ponad 600 zawodników z Polski , Białorusi , Litwy i Ukrainy.
Turniej ten otwierał rywalizację o Mistrzostwa Europy Juniorów , Mistrzostwa Świata Seniorów i Eliminacje do Igrzysk Olimpijskich.
Ze sporymi sukcesami wystartowało 15 zawodników UKS Hwarang Września:
1 miejsce wywalczyła Weronika Przybysz w kategorii juniorek +68 kg oraz w kategorii seniorek -73 kg także 1 miejsce,
1 miejsce wywalczyła Dagmara Haremza w kategorii juniorek -68 kg oraz w kategorii seniorek -67 kg 2 miejsce,
Wystartowali także:
Iga Bachorska (1 walka wygrana) , Patrycja Kasperska (1 walka wygrana) , Jakub Filipczak , Nikola Haremza , Jagoda Chmielewska (1 walka wygrana) , Martyna Waszak , Kacper Kasperski.
Bardzo dobrze spisały się juniorki Weronika i Dagmara startując w kategoriach juniorek jak i seniorek pokazują że nie mają sobie równych. Czekają je teraz przygotowania do startów w ramach Reprezentacji Polski. Spróbujemy też swoich sił w Pucharze Świata w Słowenii który odbędzie się w lutym w Mariborze gdzie wystartujemy w kategoriach seniorskich.
Świetnie spisali się także młodzicy Adam , Michał i Alicja którzy wywalczyli 3 medale oraz kadetka Wiktoria.
Za tydzień wyjeżdżamy na obóz zimowy do Karpacza gdzie będziemy budować siłę i wytrzymałość. Mamy ambitne plany na ten rok i trzeba się dobrze przygotować żeby im sprostać. Na pewno to nie koniec sukcesów.” – tak podsumował turniej trener UKS Hwarang – Tomasz Haremza.