MASTERSPORT WYGRYWA W DRAMATYCZNYCH OKOLICZNOŚCIACH (VIDEO)

0
483

Bardzo emocjonujące spotkania w lidze WTPN. Obrońcy tytułu mistrzowskiego dzięki bramce Norberta Grzelaka w ostatniej minucie meczu zapewnili sobie wygraną w meczu z IgnasiakSport. Relacja z tego spotkania na naszym kanale na youtubie.

W drugiej lidze pierwszej porażki w tym sezonie doznał Marzenin. Pogromcą niepokonanej do tej pory drużyny okazał się Techpak. Potknięcie lidera wykorzystał Intercars, który wygrał z Drinkshopem i to Intercars po tej kolejce zasiadł w fotelu lidera. Trzy punkty po tej kolejce powędrowały jeszcze do drużyn: Motokliniki oraz Malibu. W klasyfikacji strzelców prowadzi Radosław Trybuła z Marzenina z 18 bramkami na koncie.

9 APP 11 1 0 1 10 12:59

W I lidze Materiały Budowlane Andrzejewski pokonały minimalnie Capri Lucca 5 : 4. Dzięki temu zwycięstwu M.B. Andrzejewski nadal prowadzi w ligowej tabeli. Fundamenty nadal grają bardzo dobrze. Tym razem pokonali Izo-Expert i do miejsca trzeciego mają zaledwie jeden punkt straty. W takiej formie Fundamenty mogą wskoczyć nawet na pudło na koniec sezonu. W ostatnim meczu MasterSport w dramatycznych okolicznościach pokonał IgnasiakSport. Obrońcy tytułu przez większość meczu przegrywali, dopiero skuteczna końcówka zapewniła im 3 punkty. Decydującą o końcowym zwycięstwie bramkę dla MasterSport na niecałą minutę przed końcem spotkania zdobył Norbert Grzelak. Całość tego emocjonującego spotkania można zobaczyć na naszym kanale na youtubie. Zapraszamy do oglądania!