FIT&FORM JAK TOTTENHAM (GALERIA + VIDEO)

0
265

Za nami IV kolejka rozgrywek Playarena o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy we Wrześni. Padły w niej zaskakujące rezultaty.

W pierwszym pojedynku Kopcup.pl zmierzył się z Wooden Villa. Mecz bardzo ofensywny, obie drużyny stawiały przede wszystkim na atak, zapominając często o obronie. Kopcup.pl strzelał dwa razy częściej niż Wooden Villa i wygrał to spotkanie 10 : 5. Hattricka w tym mecz strzeliło dwóch zawodników Kopcup.pl: Patryk Malinger oraz Bartłomiej Figas.

W drugim spotkaniu – meczu kolejki Eksperyment zagrał z Fit&Form. Spotkanie to było bardzo wyrównany przebieg. Przewagę w polu miał Fit&Form, ale Eksperyment był zabójczy w kontrach. Najpierw Krzysztof Chojnacki wyprowadził na prowadzenie Eksperyment , chwilę później Sławomir Przekaza podwyższył wynik spotkania. Z każdą minutą widać było jednak coraz większe zmęczenie u zawodników Eksperymentu, którzy dysponowali wąską ławką rezerwowych. Jeszcze przed przerwą Krzysztof Kozłowski strzelił bramkę kontaktową. Po przerwie coraz większą przewagę mieli gracze Fit&Form, jednak dobrze dysponowany był bramkarz Eksperymentu. – Waldemar Wiśniewski. W końcu musiał on jednak skapitulować. Strzelcem bramki ponownie Krzysztof Kozłowski. Szalę zwycięstwa na korzyść „dietetyków” przechylił Łukasz Nowak, który strzałem z dalszej odległości pokonał bramkarza Eksperymentu. I tak Fit&Form niczym Tottenham w Lidze Mistrzów odrobił dwubramkową stratę i w imponującym stylu wygrał z Eksperymentem.

Na zakończenie pojedynek „Dawida z Goliatem”. M.B. Andrzejewski – lider kontra Marzenin – outsider. Marzenin żeby jeszcze utrudnić sobie zadanie przystąpił do meczu tylko z jednym rezerwowym. Gdy Jakub Michalak strzelił bramkę dla M.B. Andrzejewski wydawało się, że kolejne gole dla tej drużyny to tylko kwestia czasu. Nic takiego się nie stawało lider miał przewagę w polu sporo strzelał, ale niecelnie albo świetnie bronił Artur Siejak – bramkarz Marzenina. Do przerwy wynik się nie zmienił i M.B. Andrzejewski prowadzili 1 : 0. W drugiej połowie po kilku minutach gry następpiła konstrenacja – Marzenin po bramce Rafała Rybackiego wyrównał! Obraz gry się nie zmienił, podrażniony lider nadal atakował, ale raził niedokładnością i nieskutecznością. I niespodzianka stała się fatem – mamy w lidze pierwszy remis!