GRAD GOLI W MECZU KOLEJKI PLAYARENA O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WRZEŚNIA (GALERIA+VIDEO)

0
204

Za nami półmetek rozgrywek Playarena o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. W najciekawszym meczu V kolejki padło aż 13 bramek. Zapraszamy do obejrzenia video z tego spotkania.

Pierwszy mecz V kolejki to od razu szlagier ligi: Kopcup.pl : Fit&Form. Juz na wstępie Kopcup.pl postawił się przed trudnym zadaniem, gdyż przystąpił do meczu tylko w sześcioosobowym składzie bez ławki rezerwowych. Początek spotkania należał do Fit&Form, to oni mieli przewagę w polu, częściej atakowali na bramkę Kopcup.pl. Najgroźniejsza akcja zakończyła się strzałem w słupek. Kopcup.pl schowany za podwójną gardą ograniczał się jedynie do nielicznych kontr. Jedna z nich zakończyła się jednak bramką. Fit&Form szybko jednak doprowadził do remisu. Piłkarze Kopcup.pl grali jednak bardzo mądrze taktycznie, szanowali swoje siły i czekali na błędy rywala. Te zdarzały się dość często. Kopcup.pl jeszcze dwukrotnie pokonali bramkarza Fit&Form i prowadzili do przerwy 3 : 1. Obraz gry w drugiej połowie się nie zmienił, częściej przy piłce byli zawodnicy Fit&Form, a bramki strzelali piłkarze Kopcup.pl. To oni prowadzili już 5 : 1 i wydawało się,że nic nie jest w stanie im zagrozić. I nagle Fit&Form zaczął wreszcie trafiać. Z 1 : 5 w ciągu kilku minut doprowadzili do 5 : 5. Gdy wydawało się, że Fit&Form wyjdzie na prowadzenie, Kopcup.pl ponownie wyprowadził dwa zabójcze ciosy. Na odrobienie strat już było za późno i Fit&Form w ostatniej akcji meczu zdołał jedynie zmniejszyć rozmiary porażki. Całość tego meczu można obejrzeć na naszym kanale na youtubie. Zapraszamy do oglądania!

Drugie spotkanie miało zupełnie inny ciężar gatunkowy. Wooden Villa i Marzenin nie wygrały jeszcze żadnego meczu i każda z tych drużyn liczyła na przełamanie tej passy. Obie przystąpiły do meczu bardzo zdeterminowane i z wolą walki, a czasem brak umiejętności zastąpiła ogromna ambicja i zaangażowanie. W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka. Krystian Ciucias pokonał bramkarza Marzenina i dał swojemu zespołowi prowadzenie. Druga połowa to spora przewaga Marzenina, który chciał za wszelką cenę odrobić straty. Ekipa z Marzenina miała sporo sytuacji, ale nie potrafiła pokonać dobrze dysponowanego bramkarza Wooden Villa. Dopiero Radosław Siewert na kilka minut przed końcem spotkania doprowadził do wyrównania. Końcówka meczu należała jednak do zawodników Wooden Villa. Jakub Parchanowicz, jak na karatekę przystało, zadał decydujący i nokautujący cios, po którym zawodnicy Marzenina nie byli już w stanie się pozbierać. Mamy zatem pierwsze zwycięstwo Wooden Villa w lidze!

Ostatni mecz to pojedynek lidera: M.B. Andrzejewski z Eksperyment. Pierwsza połowa meczu i niespodzianka wisiała w powietrzu. M.B. Andrzejewski przypominał zespół z zeszłego tygodnia, raził niedokładnością i nieskutecznością. Eksperyment z solidną defensywą i ciekawymi akcjami ofensywnymi sprawił liderowi nie lada kłopoty. Po bramkach Piotra Stępaka i Patryka Kożuchowskiego Eksperyment prowadził do przerwy 2 : 1. Druga połowa to już jednak dominacja lidera. Ich akcje zaczęły się zazębiać, piłka chodziła jak po sznurku, często obrona Eksperymentu była całkowicie bezradna i tylko się przyglądała jak padają kolejne bramki. M.B. Andrzejewski wygrywa ostatecznie 5 : 2 i na półmetku rozgrywek zasiada na fotelu lidera.