KOPCUP.PL MISTRZEM ROZGRYWEK PLAYARENA O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WRZEŚNIA

0
345

Dzięki efektownemu zwycięstwu w ostatniej kolejce z Fit&Form drużyna Kopcup.pl sięgnęła po tytuł Mistrza Rozgrywek Playarena we Wrześni i będzie reprezentować nasze miasto w eliminacjach Mistrzostw Polski Playarena.

21 czerwca odbyła się ostatnia kolejka I edycji rozgrywek Playarena o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września.

W pierwszym spotkaniu ostatniej kolejki mający jeszcze szansę na mistrzostwo ligi drużyna M.B.Andrzejewski zagrała z Eksperyment. Już w pierwszej połowie losy meczu zostały rozstrzygniętę i wicelider prowadził 7 : 1. Obraz gry w drugiej połowie za bardzo się nie zmienił i M.B.Andrzejewski wygrał mecz 10 : 1.

Drugi mecz: Kopcup.pl – Fit&Form miał dać odpowiedź na pytanie: Kto zostanie mistrzem rozgrywek? Zwycięstwo Kopcup.pl dawało tytuł mistrzowski tej drużynie, natomiast remis lub zwycięstwo Fit&Form zapewniało tytuł zespołowi M.B.Andrzejewski. Po kilku minutach wyrównanej walki Kopcup.pl osiągnął sporą przewagę i udokumentował ją strzelając 3 bramki w pierwszej połowie. Druga część meczu to już prawdziwy pokaz siły Kopcup.pl, który wręcz zdeklasował rywali wygrywając aż 12 : 2. Tytuł mistrzowski zatem dla drużyny Kopcup.pl i to on będzie reprezentował Wrześnię w eliminacjach Mistrzostw Polski Playarena. Gratulujemy i życzymy sukcesów na arenie ogólnopolskiej.

W ostatnim meczu X kolejki zmierzyły się dwie najsłabsze drużyny rozgrywek i był to najbardziej wyrównany mecz tego dnia. Wooden Villa po raz drugi pokonało Marzenin i zapewniło sobie V miejsce w klasyfikacji końcowej turnieju.

Po ostatnim meczu odbyło się uroczyste zakończenie rozgrywek z udziałem Tomasza Kałużnego – Burmistrza Miasta i Gminy Września. Wkrótce zostanie zamieszczony oosbny artykuł z zakończenia wraz z bogatą fotorelacją z tego wydarzenia.