WOODEN VILLA DEKLASUJE IGNASIAK I WSKAKUJE NA FOTEL LIDERA! (VIDEO + GALERIA)

0
814

Mało kto spodziewał się takiego wyniku… Wooden Villa gromi aż 9 : 1 Ignasiak! Na naszym kanale na Youtubie można zobaczyć to spotkanie. Dzięki temu zwycięstwu i pauzie Capri Lucca Wooden Villa obejmuje fotel lidera I ligi WTPN. W tym artykule także spora porcja zdjęć drużynowych zespołów II i I ligi.

W II lidze Sigvaris S.A. Pokonuje WKS i awansuje na V miejsce w tabeli. Fundamenty nie mogą odnaleźć formy z zeszłego sezonu i w kolejnym meczu tylko remisują z Malibu 2 : 2. Motoklinika mimo braków kadrowych pewnie pokonuje LetniaPrzygoda.eu i traci już tylko 1 punkt do podium ligowej tabeli. W meczu niepokonanych do tej pory drużyn Techpak minimalnie lepszy od Miskant Centrum Ogrodnicze. Psary Team gromi kolejnego rywala, tym razem padło na APP.

11Letniaprzygoda.eu8310713:39

W I lidze MasterSport pewnie i wysoko pokonuje beniaminka Marzenin 5 : 0. W drugim meczu Wooden Villa deklasuje Ignasiak aż 9 : 1. Kibice zgromadzeni na trybunach hali przy ul. Słowackiego we Wrześni spodziewali się wyrównanego i zaciętego pojedynku, tymczasem zawodnicy Wooden Villa całkowicie zdominowali ten pojedynek, wychodziło im prawie wszystko, dzięki czemu osiągnęli taki świetny wynik. Piękne zespołowe akcje, stałe fragmenty gry i cudowna bramka Artura Giżewskiego – to wszystko można zobaczyć na naszym kanale na Youtubie – zapraszamy do oglądania! W trzecim meczu LZS Białęzyce/BOB Invest prowadziły do przerwy z IzoExpert 2 : 0 i zanosiło się na ich pierwsze historyczne zwycięstwo w I lidze. W drugiej połowie piłkarze IzoExpert wzięli się jednak ostro do odrabiania strat i potrafili odwrócić losy spotkania na swoją korzyść pokonując rywala 3: 2.