MISKANT CENTRUM OGRODNICZE SPRAWCĄ NIESPODZIANKI W IV KOLEJCE LIGI PLAYARENA WRZEŚNIA (GALERIA + VIDEO)

0
150

26 czerwca rozegrano IV kolejkę Ligi Playarena o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. W 3 meczach wygrywali faworyci, natomiast w ostatnim Miskant Centrum Ogrodnicze niespodziewanie wygrał z niepokonanymi do tej pory MDT Design Team.

W czterech meczach IV kolejki padło 27 bramek. Liderem z kompletem zwycięstw pozostaje drużyna Wooden Villa. Po drugiej stronie tabeli – Motoklinika Bertus oraz Elektromarket. W klasyfikacji strzelców prowadzi Filip Janiszewski (Wooden Villa), który ma na koncie 5 bramek.

Oto wyniki oraz opisy meczów IV kolejki:

Wooden Villa – Fundamenty 6 : 1

W pierwszym meczu zmierzyły się pierwsza i trzecia drużyna w tabeli przed tą kolejką. W drużynie Wooden Villa po raz pierwszy w tym sezonie można było zobaczyć najmocniejszy personalnie skład, co od razu przełożyło się na efektowne zwycięstwo. Już do przerwy gracze Wooden Villa prowadzili 3 : 0. Bramka Bartosza Lepczyńskiego dla Fundamentów na początku drugiej połowy dała nieco nadziei na korzystny wynik dla Fundamentów, ale piłkarze Wooden Villa szybko przejęli kontrolę wydarzeń boiskowych, strzelali kolejne bramki i odnieśli największe w tym sezonie zwycięstwo 6 : 1.

Capri Lucca – Motoklinika Bertus 5 : 1

Ubiegłoroczny mistrz pomału się rozkręca. Tym razem odniósł trzecie z rzędu zwycięstwo i to najwyższe w tym sezonie. Motoklinika Bertus nie może na razie zaliczyć tego sezonu do udanych. Na koncie mają tylko 4 porażki i nie zdobyli jeszcze żadnego punktu.

Elektromarket – Bad Boys 0 : 7

Bad Boys przez 3 mecze ligowe nie zdobyli żadnej bramki. Dopiero trafienie Bartosza Borońca w tym spotkaniu odblokowało niemoc strzelecką Bad Boys. A ci jak już zaczęli strzelać to w efekcie odnieśli najwyższe ligowe zwycięstwo w tym sezonie. Eleltromarket na razie bez zdobyczy punktowej zamyka ligową tabelę.

Miskant Centrum Ogrodnicze – MDT Design Team 4 : 3

Przed meczem faworytem była drużyna MDT Design Team, która do tej pory wygrała wszystkie 3 spotkania. Gdy Karol Stein otworzył już na początku meczu wynik spotkania, wydawało się, że MDT Design Team kroczy po czwarte zwycięstwo w lidze. I chyba takie przeświadczenie uśpiło czujność szczególnie formacji defensywnej tej drużyny. Kilka prostych błędów, niepewne zachowanie bardzo dobrze spisującego się do tej pory bramkarza, sprawiło, że piłkarze Miskantu najpierw odrobili straty, a potem wyszli na prowadzenia aż 4 : 1. Przez całą drugą połowę trwała pogoń zawodników MDT Design Team za wynikiem. Gdy na kilka minut przed końcem zdobyli bramkę na 3 : 4 wydawało się, że przynajmniej remis jest w ich zasięgu. Piłakrze Miskantu nie dali jednak sobie wydrzeć zwycięstwa i niespodziewanie zainkasowali w tym meczu 3 punkty, które mogą okazać się bardzo ważne w kontekście walki tej drużyny do „mistrzowską czwórkę”. Cały mecz można obejrzeć na naszym kanale na Youtubie.