SLUGFEST 6 W MUROWANEJ GOŚLINIE

0
364

Organizatorzy gal MMA spod znaku Slugfest nie próżnują i już ogłosili termin oraz lokalizację kolejnej imprezy.

W czerwcu ubiegłego roku 20 zawodników rozgrzało do czerwoności halę w Murowanej Goślinie. Na taki sam poziom emocji liczymy 12 marca.

12 marca w hali MG Sport, na szóstym już Slugfescie, odbędzie się 10 pojedynków. – „Karta walkę ponownie będzie podzielona na dwie części – mówi Łukasz Bosacki, który w przedsięwzięciu jest odpowiedzialny za zestawienia zawodników. – W pierwszej chcemy zaprezentować kibicom przede wszystkim lokalnych zawodników. Dla wielu będzie to pierwszy krok do zawodowych pojedynków i chcemy ich do tego jak najlepiej przygotować. Sami również chętnie będziemy sięgać po reprezentantów Murowanej Gośliny i oferować im już zawodowe kontrakty.”

Druga połowa wieczoru będzie obfitować w pojedynki, gdzie nie będzie już ochraniaczy i tu zapowiada się duża niespodzianka. – „W walce wieczoru pojawi się bardzo dobrze znany w świecie sportów walki zawodnik z Murowanej Gośliny. W MMA będzie to jego debiut, ale w grapplingowych formułach to jest absolutna czołówka Polski i nazwisko znane z najbardziej prestiżowych zawodów na świecie, więc spodziewamy się pojedynku, który odbije się szerokim echem w całej Polsce” – dodaje Bosacki.
– „W ubiegłym roku, pomimo bardzo trudnego terminu, gdzie nałożył nam się m.in. długi weekend i finałowy mecz Ligi Mistrzów, galę MMA w Murowanej Goślinie obejrzało kilkaset osób. Teraz mamy nadzieję, że halę przy ul. Mściszewskiej wypełnimy do ostatniego miejsca.”

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z poprzedniej gali w Murowanej Goślinie, a o planowanej gali będziemy pisać na łamach naszego portalu.

Zdjęcia: Piotr Jędraszak (Murowana Goślina 6 czerwca 2015)