REWIA BURESKI WKRÓTCE WE WRZEŚNI

0
186

27 lutego o godz. 19:00 we Wrzesińskim Ośrodku Kultury odbędzie się Rewia Burleski.

Zmysłowe, kuszące i seksowne. Permormerki w burlesce mają wszystko to, o czym marzy każda kobieta, a nawet jeszcze więcej. I nie chodzi o zgrabne nogi, cudowne piersi i świetną pupę, ale o świadomość swojego ciała i pełną jego akceptację. W tym tkwi ich siła. Na scenie najważniejsze jest być sobą i akceptować swoje ciało. Nieważne czy nosisz rozmiar 34 czy 40. Ważne, że czujesz każdy swój ruch i kochasz siebie. Burleska to nie jest technika taneczna tylko rodzaj przedstawienia, gdzie jest trochę jazzu, trochę rock&rolla, trochę fokstrota i wszystko inne, co można sobie wymarzyć. Nieco pikantna, zmysłowa i zabawna, połączenie wielu stylów tanecznych oraz teatralnych. Jest niezwykle widowiskowa i przepełniona seksapilem. Łączy styl kabaretowy, musicalowy i broadway.
To kolejny projekt z cyklicznej serii, mający na celu,spełnianie marzeń bez względu na wiek i doświadczenie taneczne. Pokazanie odważnej trochę drapieznej kobiety i przełamanie stereotypów, pokazanie, że taniec to coś więcej niż ruch sceniczny, to sposób wyrażania siebie.
W widowisku występują zawodowi muzycy jazzowi, wokaliści, tancerki oraz performerzy i gwiazdy burleski. Wszystko to przy standardach muzyki jazzowo- swingowej. 

Bilety do nabycia w kasie WOK w cenie 45 zł.