ĆWICZENIA Z „WRZESIŃSKĄ EWĄ CHODAKOWSKĄ” (GALERIA)

0
1654

Zapraszamy do przeczytania tekstu oraz obejrzenia galerii zdjęć z ćwiczeń z Werą Matuszak – „Wrzesińską Ewą Chodakowską”

Początki

Od 2011 roku jestem instruktorką tańca. Taniec towarzyszył mi od najmłodszych lat. Jeździłam na rożnego rodzaju zawody i konkursy z wrzesińskim zespołem tanecznym. I tak narodziła się moja pasja….

W lutym 2015 roku chciałam coś w sobie zmienić. Ćwiczyłam z Ewa Chodakowską, ale było mi mało.. Potrzebowałam czegoś więcej. Postanowiłam pojechać do Poznania na warsztaty z Nia, Lefterisem, Tomaszem Choińskim oraz Maciejem Jopkiem.


Na początku byłam totalnie podekscytowana, że będę mogła uczestniczyć w warsztatach, ponieważ 300 biletów na nie rozeszło się w ciagu kilku godzin… Jednak im bliżej było terminu, tym bardziej zastanawialam się, czy dam rade???


Oczywiście szybko zmieniłam zdanie, bo na warsztatach panuje taka atmosfera, że nie ma opcji, aby się poddać.

Jednak rok 2015 nie był dla mnie przełomowy. Szybko się poddałam… Nie miałam motywacji… Próbowowałam, po czym po 2 tygodniach poddawalam się… I tak to trwało.

Przełomowy rok 2016

I nadszedł 2016 rok. Rok zmian. Postanowiłam, że w tym roku się nie poddam ! I tak też się stało !

30 stycznia pojechałam na kolejne warsztaty z Ewa Chodakowską. Tym razem wzięłam ze sobą mamę, aby ją też móc zmotywować. Obydwie dałysmy radę, mimo że treningi były naprawdę dość mocne.

Na scenie jako pierwszy pojawil się Maciej Jopek – zajecia z zumby. Miałam okazję tańczyć z Nim na scenie ! Było to dla mnie wielkie wyróżnienie ! Maciej to niesamowita i energiczna osoba, która swoim entuzjazmem zaraża innych.


Nastepnie była Ewka ze swoim nowym programem „Bikini”. To była istna petarda. Gdy myslałyśmy, ze to już koniec powiedziała: Dziewczyny… To dopiero pierwsza runda. Jeszcze druga!
Zmasakrowane czekałysmy na trening z Tomkiem Choińskim. To jest istny ogień ! Trening z Tomaszem jest nie do opisania. Nie masz sily? Nie martw się. Tomek do Ciebie podejdzie i tak Cie zmotywuje, że gdy opadasz z sił i tak dasz radę!

Zajęcia we Wrześni

Od września 2015 przy szkole na Koszarach prowadzę swoją grupę dziewczyn, gdzie tańczymy i ćwiczymy. Jednak po warsztatach tak się zmotywowalalam, że mówie do siebie: „Chcesz siebie zmienić? A dlaczego siebie? Jak możesz pomóc sobie i innym???” Tak też zrobiłam.

Moja dobra koleżanka Patrycja Kaczmarek zmotywowała mnie do tego abym na facebooku utworzyła stronę motywującą dziewczyny – Wrzesińska Motywacja Do Ćwiczeń By Wera.
Na początku nie byłam co do tego przekonana, lecz w ciagu 3 dni zmienilam zdanie !

Zostałam zaproszona do Radio Września na wywiad. Dziewczyny ciągle pisały ido tej pory piszą) prywatne wiadomości z pytaniami, gdzie i kiedy są zajęcia i czy można dołaćzyć.


Pewnego dnia przychodze na zajęcia a tam… 50 osob !!! Byłam w takim szoku, że dziewczyny musiały poczekać aż ochłonę…

Nie myslałam, że będzie to tak pozytywnie odebrane.

Zrób swój pierwszy krok i przyjdź na zajęcia!


Dostaje codziennie wiadomości z podziękowaniami za to, że zaczełam coś dla kogoś robić, że super pomysł, bo we Wrześni nie ma czegoś takiego. Jest to dla mnie bardzo motywujące, że to co robie, inni widzą i doceniają !

Nieważne, jakie będzie zakończenie, czy do wakacji będę miała wymarzoną figurę…
Dla mnie najważniejsze jest to, że będę mogła komuś pomóc w byciu lepszą osobą, pewniejszą siebie. Bo umówmy się. Wiekszość boi się przyjść na zajęcia. bo się wstydzi.
Kochane! Nie ma czego !!!!!!!


Każda walczy o samą siebie. Każda przychodzi ze swoimi marzeniami o byciu lepszą czy też „fit”.

Pamietajcie! Nie ma czego się bać.


Grunt to dobra zabawa, uśmiech na twarzy i małymi krokami podażać do przodu!

Tekst: Wera Matuszak

Zdjęcia: Krystian Kurek