ZATRZYMANI ZA AMFETAMINĘ I MARIHUANĘ

0
252

W Wielki Czwartek zostało zatrzymanych dwóch mieszkańców Miłosławia, którzy posiadali przy sobie amfetaminę oraz marihuanę. Święta zaczęli od nocki w policyjnym areszcie.

Wrzesińscy kryminalni otrzymali informację, że w Miłosławiu na ul. Wiosny Ludów znajduje się Opel Astra, w którym siedzą 4 osoby mogące posiadać przy środki odurzające.

Funkcjonariusze namierzyli opisany pojazd na ul. Poznańskiej, gdzie go skontrolowali. Informacja którą posiadali okazała się prawdziwa. Podczas kontroli policjanci ujawnili przy dwóch mężczyznach narkotyki.

26-letni mieszkaniec Miłosławia posiadał przy sobie 2 woreczki strunowe z zawartością białego proszku. Wykonano test, który potwierdził, że jest to amfetamina, natomiast 34-letni także mieszkaniec Miłosławia posiadał woreczek z zawartością suszu, wykonany test wskazał na zawartość marihuany.

W związku z zaistniałą sytuacją kryminalni dokonali przeszukania w domach mężczyzn, w których ujawnili u 26-latka jeszcze jeden woreczek z amfetaminą. Łączna waga posiadanej amfetaminy wyniosła 5 gramów natomiast marihuany 0,20 gramów.

Panowie przyznali się do popełnionego czynu. Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło, zdjęcie: KPP we Wrześni