UKS HWARANG NA PUCHARZE POLSKI

0
503

W dniach 8-9 kwietnia 2016 roku odbył się Międzynarodowy Puchar Polski Bydgoszcz Cup w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach z sukcesami wystartowali zawodnicy UKS Hwarang Września.

Międzynarodowy Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim Bydgoszcz Cup to turniej rankingowy Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego i jedna z większych tego typu imprez w Europie. Co roku w Bydgoszczy blisko 700 zawodników walczyło o medale w tej niezwykle widowiskowej sztuce walki w kategorii młodzika, kadeta, juniora oraz U21.

 Jak co roku z sukcesami wystartowali także zawodnicy UKS Hwarang Września .

 Angelika Adamczewska w kategorii juniorek do 42 kg zdobyła srebrny medal.

Dagmara Haremza w kategorii kadetek do 59 kg wywalczyła brązowy medal.

Weronika Przybysz w kategorii +59kg wywalczyła także brązowy medal.

 

Startowali także:

Patryk Adamczewski w kategorii kadetów do 33kg

Aleksandra Andrzejczak w kategorii kadetek do 41kg

Krystian Haremza w kategorii juniora do 68 kg.

 

Nasi zawodnicy bardzo intensywnie pracują na treningach co później przekłada się na wyniki na macie. Systematyczny trening przynosi efekty w postaci medali w imprezach rangi mistrzowskiej. Już pod koniec kwietnia trójka z nich spróbuje swych sił w Pucharze Świata – Germany Open w Hamburgu , a w maju w Mistrzostwach Polski kadetów i juniorów.” – mówi trener UKS Hwarang Tomasz Haremza.

 

UKS Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września istnieje od 2011 roku. Trenujemy we wtorki i czwartki, dzieci od godz. 17 30 do 18 30 starsi od 18 30 do 20 00 w Gimnazjum nr 1  przy ul. Kosynierów 32. Do grup można dołączyć w dowolnym momencie i spróbować swoich sił w koreańskiej sztuce walki jaką jest Taekwondo Olimpijskie.” – zachęca do treningu Tomasz Haremza.