ZMARŁ MARCIN SOKOŁOWSKI

0
14294

Z przykrością informujemy, że 20 kwietnia zmarł Marcin Sokołowski.

Marcin był jedną z pierwszych osób, która założyła we Wrześni szkółkę piłkarską. To on rozpoczął w naszym mieście szkolenie najmłodszych mieszkańców według ogólnoświatowej szkółki Socatots. Prywatnie brat rapera – Jakuba „Kubiszewa” Sokołowskiego. Marcin o charakterystycznym „zachrypniętym” głosie był zawsze otwarty, rozmowny i towarzyski. Często można go było spotkać spacerującego ulicami Wrześni. Marcin zmarł 20 kwietnia. Miał 31 lat.

Msza św. żałobna za spokój duszy ś.p. Zmarłego odprawiona zostanie w poniedziałek, dnia 25 kwietnia o godz. 12.30 w kościele farnym we Wrześni. Pogrzeb odbędzie się o godz. 13.30 na cmentarzu komunalnym we Wrześni.

Marcina poznałem przeprowadzając relację z działalności szkółki Socatots. Po zajęciach umówiliśmy się na wywiad-rozmowę. Mimo, że to była nasza pierwsza rozmowa, czułem się jakbym znał Marcina kupę lat. Potem jeszcze wielokrotnie rozmawialiśmy, ale ostatnią naszą rozmowę nie zapomnę do końca życia… Marcin mówił do mnie swoim charakterystycznym „zachrypnietym” głosem, a ja mu odpowiadałem na komórce. Choroba po prostu zabierała mu słuch. A że był wielkim fanem muzyki hip-hop to na pewno cierpiał podwójnie, nie mogąc usłyszeć ulubionej muzyki…

Zbliża się lato, myślałem, że na pewno spotkam Marcina spacerującego ulicami Wrześni, wymienimy się pozdrowieniami, chwilkę pogadamy… Niestety Marcin spaceruje już niebiańskimi ścieżkami….. Spoczywaj w pokoju Bracie….

Piotr Jędraszak