AMFETAMINA NA WRZESIŃSKIM RYNKU

0
520

Wrzesińscy policjanci z wydziału prewencji kryminalnej zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie prawie 10 gramów amfetaminy. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

W miniony piątek 22 kwietnia  policjanci z wydziału prewencji kryminalnej otrzymali informację, że na wrzesińskim rynku znajduje się dwóch mężczyzn, którzy mogą posiadać przy sobie środki odurzające

W związku z otrzymaną informacji policjanci podjęli obserwację wskazanych mężczyzn, a następnie ich wylegitymowali. W związku z uzasadnionym, podejrzeniem posiadania środków odurzających policjanci dokonali kontroli osobistej.

 

Podczas której ujawnili przy 56-letnim mieszkańcu Wrześni oraz 28-letnim mieszkańcu Tych prawie 9 gramów białego proszku. Po wykonaniu testu okazało się, że jest to amfetamina. 

W związku z zaistniałą sytuacją kryminalni dokonali przeszukania mieszkań u zatrzymanych mężczyzn. Okazało się, że w mieszkaniu 28-latka znajdował się jego współlokator 22-letni mężczyzna, także pochodzący z Tych który posiadał przy sobie także amfetaminę. Łączna ilość amfetaminy wyniosła prawie 10 gramów.

 

Za posiadanie przy sobie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. 

Źródło: KPP we Wrześni