SLUGFEST 7 W TRZEMESZNIE JESZCZE PRZED WAKACJAMI!

0
339

Siódma gala spod szyldu Slugfest odbędzie się w sobotę 4 czerwca w Trzemesznie.

Po ubiegłorocznym sukcesie gali Slugfest 3 zorganizowanie w tym samym miejscu kolejnej było tylko kwestią czasu. Kibicom zafundowaliśmy nie tylko widowiskowe walki, ale też wielu gości specjalnych. Na trybunach była nie tylko wtedy mistrzyni KSW a obecnie zawodniczka UFC Karolina Kowalkiewicz, ale również inni zawodnicy najlepszej organizacji na świecie: Bartosz „The Butcher” FabińskiIzabela Badurek oraz mistrz wagi ciężkiej organizacji M-1 – Marcin Tybura.

Zachwytu nad galą w Trzemesznie nie krył jeden z najbardziej barwnych niegdyś zawodników UFC, a dziś komentator i dziennikarz – Dan Hardy, który od odwiedzin na Slugfest 3 zaczął cieszący się ogromną popularnością dokument „UFC: Stories from Poland”.

Sportowo również było bardzo dobrze. Po tej gali Emil Róża Różewski z Warszawy, który wygrał walkę wieczoru podpisał kontrakt z rosyjską organizacją Absolute Championship Berkut, krakowianin Rafał Czechowski umocnił się w ścisłej czołówce wagi koguciej w Polsce a kilka miesięcy po gali – Tomasza Terlikowskiego z Konina mogliśmy oglądać na bardzo mocno obsadzonej gali Incredible Fighting Night.

W pierwszy weekend czerwca znów chcemy zaprosić kibiców na pięć amatorskich i tyle samo zawodowych pojedynków. To daje nam możliwość promowania lokalnych talentów oraz pokazania tych, których nazwiska w tym sporcie już coś znaczą.” – zapowiada Krzysztof Skrzypek – rzecznik prasowy organizacji Slugfest.

Na stronie internetowej www.extrawrzesnia.pl znajdziecie Państwo informacje oraz zapowiedzi walk, a także fotorelację ze zbliżającej się gali.

A jak było w Trzemesznie podczas Slugfest 3? Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Źródło: Slugfest

Zdjęcia: Piotr Jędraszak