FOR-LINK LEPSZE OD TW W DERBACH KOŁACZKOWA

0
278
For-Link Kołaczkowo

W najciekawszym spotkaniu drugiej kolejki Letniej Ligi na Orliku w Kołaczkowie For-Link wygrał z TW 7:5.

Derby Kołaczkowa to gwarancja dobrego meczu oraz sporych emocji. Przypomnijmy w sezonie zimowym For-Link wygrał w pierwszym meczu, w rewanżu padł remis. W finale Pucharu Boryny zwyciężyło natomiast TW.

Tym razem drużyny z Kołaczkowa spotkały się w rozgrywkach na orliku. Od początku przewagę uzyskali zawodnicy For-Link, którzy szybko wyszli na prowadzenie. Podwyższyli je potem jeszcze dwukrotnie i prowadzili już 3:0. Zawodnicy TW wzięli się ostro do pracy i stopniowo odrabiali straty, tak że do przerwy mieliśmy remis 3:3. Na początku drugiej połowy ponownie do głosu doszli mistrzowie ligi halowej – For-Link, objęli prowadzenie 5:3 i nie oddali go już do końca. A więc Kołaczkowo znów jest „niebiesko-czarne”.

W pozostałych spotkaniach LZS Sokolniki pokonał Budziłowo. Wynik 6 : 1 nie do końca odzwierciedla tego co się działo na boisku. To Budziłowo wyszło na prowadzenie i długo toczyło wyrównany bój z obrońcami tutułu mistrzowskiego. W końcówce jednak to LZS Sokolniki wrzuciły „piaty bieg” i odskoczyli rywalom. Gałęzewice pokonały wysoko Szafarek Zieliniec i na razie są na fotelu lidera. W ostatnim spotkaniu Sokół Sokolniki pokonał Team Krzywa Góra 4:0. Młodzi gracze z Krzywej Góry walczyli dzielnie z wicemistrzami ubiegłorocznych rozgrywek na orliku, ale mieli sprasznego pecha. Bramka Sokolnik była jak zaczarowana, a piłkarze z Krzywej Góry kilkukrotnie obijali słupki i poprzeczkę, jednak przez całe spotkanie nie zdołali zdobyć bramki.

W niedzielę 22 maja kolejne piłkarskie emocje na orliku w Kołaczkowie.