UKS HWARANG NA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY (GALERIA)

0
526

W dniach 13-15 maja 2016 roku odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych.W zawodach wystartowało 5 zawodników UKS Hwarang Września.

Zawodników Taekwondo Olimpijskiego gościło województwo warmińsko-mazurskie i Centralny Ośrodek Sportu w Giżycku. Województwo wielkopolskie reprezentowało pięciu zawodników UKS Hwarang Września: Weronika Przybysz, Aleksandra Andrzejczak, Dagmara Haremza, Jakub Dudek i Patryk Adamczewski.

 Nie zawiodły nasze wystrzałowe dziewczyny:

Podwójną srebrną medalistką Mistrzostw Polski juniorów młodszych została Dagmara Haremza zdobywając drugie miejsca w konkurencjach technicznych oraz walce sportowej (kyorugi). Brązowa medalistką w konkurencji kyorugi została Weronika Przybysz.

Reszta Hwarangów spisała się świetnie ostatecznie zajmując dalsze lokaty. Nasz klub zdobył pierwsze punkty we Współzawodnictwie Sportowym.

 Należy dodać że Województwo Wielkopolskie zajęło pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej województw i nasz skromna pięcioosobowa ekipa miał w tym swój udział. Ciężka praca treningowa przyniosła zamierzone efekty. Były to najważniejsze zawody w kategorii kadeta w tym roku. Powoli zbliżamy się do końca sezonu i upragnionych wakacji. Będzie to czas odpoczynku i leczenia kontuzji. Pod koniec sierpnia zaczniemy przygotowania do nowego sezonu na obozie sportowym. We wrześniu najlepszych zawodników czeka sprawdzian na Pucharze Świata – Warsaw Cup.

 Natomiast za dwa tygodnie w Swarzędzu odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów na które wystawimy troje zawodników. Zapraszamy serdecznie do kibicowania.” – podsumowuje występ swoich podopiecznych trener UKS Hwarang Września – Tomasz Haremza.

Źródło, zdjęcia: UKS Hwarang Września