PALUCH PONOWNIE WE WRZEŚNI (ZAPOWIEDŹ + KONKURS WYGRAJ BILET)

0
189

10 czerwca w Klubie Muzycznym Trójka wystąpi Paluch promując swój najnowszy album „10/29”.

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh z ogromną przyjemnością zaprasza na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „10/29“, który odbędzie się 10 czerwca w klubie Trójka we Wrześni.

Support:
Jagła/BJN; Malbor


Bilety: 25/30/35

Rezerwacja: info@bashesh.com

Przedsprzedaż: Kino Trójka, DrinkShop, biletomat.pl

Miejsce: Klub Muzyczny Trójka

Start: 20:00

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1734630326822716/

✖ Osoby niepełnoletnie muszą mieć przy sobie pisemną zgodę od rodziców/opiekunów na udział w wydarzeniu!

„10/29” czyli 10 album napisany w wieku 29 lat oraz stary adres Palucha, blok 10 mieszkanie 29. Na krążku znajdzie się 18 premierowych utworów wyprodukowanych przez takich producentów jak: Julas, Grrracz, duet Chris Carson/Kendo czyli Young Veteran$, SoDrumatic, SherlOck oraz słowacki producent Maiky Beatz.


Gościnnie na albumie pojawiają się raperzy z Europy: Rytmus (Słowacja), Olexesh (NIemcy), S.Pri Noir (Francja) oraz członek BOR – Gedz. W jednym z refrenów udzielił się także Ras Luta. Na gramofonach projekt wsparli Dj Taek, Dj Show oraz Dj VaZee. 


Motyw z okładki to charakterystyczne dla Piątkowa (dzielnica Poznania z której pochodzi raper) dwie wieże RTV, które można dostrzec prawie z każdego punktu miasta.

Paluch, raper obecny na scenie pd 2004 roku, na swoim koncie posiada podwójną platynę za album „Lepszego Życia Diler” oraz złote płyty za „Made in Heaven”, „Milion Dróg do Śmierci” oraz “Niebo”.


Album “10/29”, który ukazał się 4 marca 2016 promują single:


https://www.youtube.com/watch?v=ZmkATBrCSsg
https://www.youtube.com/watch?v=cdYgugQ46tI
https://www.youtube.com/watch?v=WUS1jEtzKpQ

UWAGA KONKURS!

Na naszym fanpage konkurs, a w nim do wygrania wejściówka na to wydarzenie! Co trzeba zrobić, by wygrać? Szczegóły TUTAJ