UROCZYSTA ZBIÓRKA

0
310

W Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa odbyła się Uroczysta Zbiórka Wrzesińskich policjantów. Był na niej obecny I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka, który wręczył akt mianowania na Komendanta Powiatowego Policji we Wrześni mł. insp. Mariuszowi Łozowieckiemu.

W poniedziałek 18 lipca o godzinie 10:00 w Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa odbyła się Uroczysta Zbiórka Wrzesińskich policjantów. Na uroczystości obecni byli I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka, Starosta Wrzesiński Dionizy Jaśniewicz, Burmistrz Miasta i Gminy Września Tomasz Kałużny, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu oraz kadra kierownicza Wrzesińskiej policji.

Na uroczystej zbiórce I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka mianował na Komendanta Powiatowego Policji we Wrześni mł. insp. Mariusza Łozowieckiego, który od 12 lutego br. pełnił obowiązki Komendanta wrzesińskiej jednostki.

Komendant Powiatowy Policji we Wrześni mł. insp. Mariusz Łozowiecki postawił sobie za główny cel wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu oraz udaną współprace z samorządami.

Źródło, zdjęcie: KPP we Wrześni