DEMIURG I JEGO TELEDYSK „CZEMU NIE ODBIERASZ?” (VIDEO)

0
327

Zapraszamy do obejrzenia teledysku rapera pochodzącego z Wrześni – Demiurga.

Teledysk promuje płytę „Nieba nie będzie”, która ma się ukazać pod koniec tego roku i będzie wydawana przez poznański label Upojeni.

Demiurg to założyciel zespołu DmT,z którym nagrał dwie płyty pt. ”Dajmonion” i ”Terapia” Najbardziej znanym utworem tego zespołu był „Mono-Cykl z gościnnym udziałem Monumatika oraz Karola Szpechta. Teledysk nagrywany na ulicach Wrześni można zobaczyć TUTAJ. Później Demiurg był członkiem projektu The Saiyans współtworzonego wraz z poznańskim podziemiem (Profesor Smok ; E.Hunnid ; Adash).

Raper pracuje obecnie nad solową płytą, znana jest już jej tracklista, oto ona:

01-Intro 02-Czemu nie odbierasz? (Prod. E.hunnid) 03-Wolałbym nie (Prod. Adash) 04-G***o nie jest randomowe (Feat. Boo; Prod. Adash) 05-Harley Quinn ( Feat. BJN & Profesor Smok & Jagła & Marianne; Prod. Adash) 06-Nieba nie będzie (Feat. Two Face) 07-Wymiana towarowa 08-Na służbie u szatana 09-Raport z planety ziemia 10-BlaBlaBla

Demiurg zapewnia, że album jest już na ukończeniu. „Trwają już tylko takie kosmetyczne zabiegi jak dogrywanie featów czy mix i master.” – mówi raper. Premiera płyty planowana jest na grudzień tego roku, a patronat nad nią objął portal www.extrawrzesnia.pl.


Zapraszamy do polubienia fanpage Demiurga (link – TUTAJ) oraz do obejrzenia teledysku „Czemu nie odbierasz?”