SLUGFEST 8 CORAZ BLIŻEJ

0
254

Za nieco ponad dwa tygodnie odbędzie się 8 gala MMA Slugfest. Organizatorzy przedstawili oficjalny plakat tego wydarzenia.

Dla organizacji Slugfest będzie to pierwsza wizyta w pierwszej stolicy Polski. 

– „Miasto jest nam jednak dobrze znane i równie mocno przyzwyczajone do imprez sportowych na wysokim poziomie” – mówi Krzysztof Skrzypek, rzecznik prasowy organizacji.

W walce wieczoru zobaczymy powracającego po trzech latach przerwy, a niepokonanego jeszcze w zawodowych startach Roberta „Izzy’ego” Izydorka (MMA 2-0). Tuż przed nim do klatki wejdzie inny z wychowanków klubu Walka Gniezno – Dawid Pasternak(MMA 5-2), który będzie chciał przełamać passę dwóch porażek z rzędu i wrócić do walki o miano najlepszego zawodnika kategorii koguciej w Polsce.

W pozostałych walkach zaprezentują się między innymi: Robert Radkiewicz, Jakub Przybysławski i Ireneusz Chudzik z Walki Gniezno, Ewelina Woźniak, Adam Matuszak i Patryk Klaś z MMA Witkowo a także zawodnicy między innymi z Kościana, Poznania, Konina czy Katowic. 

Bilety kosztują odpowiednio:

25 zł – balkon (stojące)

50 zł – trybuna

50 zł – płyta

70 zł – VIP – najbliżej klatki

Bilety można kupić w sklepie odzieżowym Julia przy ul. B. Chrobrego 26 w Gnieźnie lub pod numerami telefonów: 790-594-630 oraz 785-985-024

Źródło, plakat: Slugfest