TRWAJĄ ZAPISY WOLONTARIUSZY WOŚP

0
240

Wrzesiński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że przyjmowane są już zapisy wolontariuszy na 25. Finał, który odbędzie się 15 stycznia 2017 r.

Zapisy przyjmowane są w sekretariacie Wrzesińskiego Ośrodka Kultury w godz. 8:00-16:00 do 30 listopada 2016 r. Ankiety wolontariusza można pobierać w sekretariacie ośrodka. 


Do ankiety należy dołączyć aktualne zdjęcie.

Zapraszamy wszystkich chętnych.

25 finał odbędzie się pod hasłem: „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”

 – „25 lat grania Orkiestry to poważna część historii Polski. Przez ten okres pomogliśmy praktycznie każdemu szpitalowi w naszym kraju. To, że Orkiestra działa i to z tak dużą skutecznością, to oczywiście zasługa wszystkich darczyńców, to efekt każdego grosza wrzuconego do puszki. Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspólne dobro wszystkich Polaków także  tych mieszkających za granicą, bo przecież wiele sztabów gra także na obczyźnie” – mówi Jerzy Owsiak prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.