BEZPIECZNIE TO WIEDZIEĆ I ZNAĆ (GALERIA)

0
135

W ramach realizowanego programu „Bezpiecznie to wiedzieć i znać”, policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji we Wrześni przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa na drodze. Gościem specjalnym poniedziałkowego spotkania w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 3 we Wrześni był sierż. Pyrek.

W poniedziałek 14 listopada o godzinie 10:00 w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 3 we Wrześni odbyło się spotkanie policjantów z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji we Wrześni z uczniami klas od 0 do III. Głównym zadaniem funkcjonariuszy było przeprowadzenie pogadanki na temat bezpieczeństwa na drodze oraz w domu.

Dodatkowym wątkiem spotkania było podsumowanie oraz wręczenie nagród dla zwycięzców w zorganizowanym konkursie z zakresu zasad bezpieczeństwa. Jak się okazało, dzieci w danym przedziale wiekowym wyposażone są w ogromną wiedzę z przedmiotowego zakresu. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Główna atrakcją dla najmłodszych była wizyta maskotki Wielkopolskiej Policji sierż. Pyrka. Dzieci przywitały specjalnego gościa bardzo gorąco, wspólnie z sierż. Pyrkiem zatańczyły symboliczny taniec oraz każda z obecnych klas zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie.

Źródło, zdjęcia: KPP we Wrześni