DWA WORECZKI Z MARIHUANĄ I AMFETAMINĄ

0
943

Policjanci z Wydziału Prewencji wrzesińskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę i amfetaminę. Został zatrzymany i nockę spędził w policyjnym areszcie. Za posiadanie przy sobie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji z Wrześni zauważyli w centrum miasta samochód BMW, który na widok policyjnego radiowozu gwałtownie przyśpieszył. W związku z tym funkcjonariusze postanowili skontrolować tajemniczy pojazd.

Podczas wykonywania czynności nic nie wskazywało na to, że osoby siedzące w samochodzie mają coś do ukrycia. Jednakże zachowanie jednego z pasażerów wydawało się bardzo dziwne. Jak się okazało 37-letni mieszkaniec gminy Września posiadał przy sobie dwa woreczki strunowe.

Po przeprowadzeniu badania testerem narkotykowym okazało się, że jest to marihuana i amfetamina o wadze 5 gramów każdy. Mężczyzna został zatrzymany 20 listopada o godzinie 15:00 i nockę spędził w policyjnym areszcie. Za posiadanie przy sobie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Źródło, zdjęcie: KPP we Wrześni