PROŚBA POLICJI WS. ZAGINIONEGO FABIANA

0
1784

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni proszą o kontakt osoby, które mogły się znajdować w rejonie, gdzie doszło do zaginięcia Fabiana. Podajemy szczątkowe opisy samochodów, które przejeżdżały na odcinku drogi Pyzdry-Tarnowa.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji z Wrześni pracujący nad sprawą zaginionego Fabiana, w toku pracy operacyjnej ustalili fakty mogące mieć znaczenie w toczonym postępowaniu.

Z analizy zgromadzonego materiału przez kryminalnych wynika, że w rejonie gdzie doszło do zaginięcia 17-latka przejeżdżały samochody oraz rowerzysta. Osoby, które mogły znajdować się w dniu 30 października br. godzinach 23:00-23:15 na odcinku drogi Pyzdry-Tarnowa proszone są o kontakt z Policją

W szczególności:

  • kierowca auta osobowego koloru ciemnego, bliższych danych brak, jadący z Tarnowej do Pyzdr,

  • kierowca busa koloru jasnego, bdb, jadący z Pyzdr do Tarnowej,

  • kierowca auta osobowego koloru ciemnego, bdb, jadący z Pyzdr do Tarnowej,

  • rowerzysta, bdb, jadący z Pyzdr do Tarnowej,

  • kierowca busa koloru ciemnego, bdb, jadący z Pyzdr do Tarnowej.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wrześni. Można się zgłaszać osobiście na ul. Szkolną 23 we Wrześni lub telefonicznie pod czynnym całą dobę numerem (61) 437-52-00.

Źródło, zdjęcie: KPP we Wrześni