KĘKĘ JESZCZE W TYM ROKU WE WRZEŚNI (ZAPOWIEDŹ + KONKURS WYGRAJ BILET)

0
245

Fani hip-hopu jeszcze przed świętami będą mogli zobaczyć i posłuchać na żywo na koncercie Kękę, który będzie promował swój najnowszy album „Trzecie rzeczy”.

Raper wystąpi w Klubie Muzycznym Trójka w piątek 23 grudnia. Będzie to już jego drugi występ we Wrześni. Rok temu, również tuz przed Świętami Bożego Narodzenia, zadebiutował na wrzesińskiej scenie i jego koncert cieszył się sporym zainteresowaniem fanów. Nie inaczej zapewne będzie i tym razem.

Bilety w cenie 30 zł (I pula) oraz 35 zł (II pula) można zakupić w kasie Kina Trójka, w sklepie TNT (ul. Słowackiego 10A), w sklepie Malibu (Rynek wrzesiński) oraz na biletomat.pl (https://www.biletomat.pl/wydarzenie/keke-wrzesnia-4711/)

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę.
„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Złota Płyta za „Takie Rzeczy”, Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powraca aby domknąć cykl. Jak zapowiada artysta będzie to ostatni album z serii „Rzeczy”, Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach , KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.


Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o nas wszystkich. Wyjątkowo osobisty, momentami autoterapeutyczny charakter utworów Piotrka, idzie w parze z ich ogromną popularnością wśród słuchaczy, czego dowodem jest świetne przyjęcie dwóch pierwszych singli promujących wydawnictwo Presja (4mln/ miesiąc wyświtietleń w YT) Smutek (4mln/ miesiąc wyświetleń w YT)


Za różnorodność warstwy muzycznej odpowiadają ;Uraz, PLN.Beatz, DonDe, Matek, Sergiusz, Kubi Producent, Świerzba, Deemz.

UWAGA KONKURS!

Dla naszych czytelników mamy jedną wejściówkę na to wydarzenie. Napisz nam na maila: kontakt@extrawrzesnia.pl który utwór z płyty „Trzecie rzeczy” podoba się Tobie najbardziej. Napisz nam jeszcze swoje dane: imię nazwisko i miejscowość zamieszkania np.  Jan Kowalski Września. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 grudnia do godz. 18. Jeszcze tego samego dnia wieczorem opublikujemy w tym miejscu nazwisko zwycięzcy.

Zapraszamy do zabawy!

WYNIKI KONKURSU:

Darmową wejściówkę na koncert wygrywa Marcin Krzyżanowski z Wrześni. Zwycięzcy najbardziej podoba się utwór „Troski”. „Świetny bit i głęboki osobisty tekst, często słucham jak idę do pracy” – tak mówi Marcin o swoim ulubionym utworze. Zwycięzcę zapraszamy po odbiór wejściówki przed koncertem w kasie biletowej.