UKS HWARANG NA ZAWODACH W OLSZTYNIE (GALERIA)

0
281

W dniach 2 – 4 grudnia 2016 roku w Olsztynie odbył się Międzynarodowy Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim. Na matach hali Urania wystartowało blisko 500 zawodników i zawodniczek w konkurencji Kyorugi (walki sportowej).

UKS Hwarang Września reprezentowali zdobywając cztery medale: Wiktoria Grześkowiak, Aleksandra Andrzejczak, Dagmara Haremza, Weronika Przybysz i Krystian Haremza.

 

Pierwsze kroki w kategorii kadetek -59kg stawiała Wiktoria Grześkowiak zajmując pierwsze miejsce.

Pierwsze miejsce w kategorii kadetek +59kg zajęła też Weronika Przybysz.

Drugie miejsce w kategorii juniorek -59kg zajęła Dagmara Haremza.

Trzecie miejsce w kategorii juniorów -73kg zajął Krystian Haremza.

 

Był to ostatni turniej rankingowy Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego w tym roku ale zawodnicy mogli startować w kategoriach przyszłorocznych. Turniej ten jakby otwiera rywalizację na rok 2017. Nasi zawodnicy są bardzo dobrze przygotowani do nadchodzącego sezonu co widać po wynikach. Systematyczna praca na treningach oraz szkolenie w Kadrach Wojewódzkich Młodzików i Kadetów przynosi efekty.

Za dwa tygodnie dziewczyny wystartują w Międzynarodowym turnieju Woman&Girls Cup w Jarocinie , a po nowym roku już 7 stycznia całą ekipę czeka kolejny Puchar Polski tym razem w Swarzędzu. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom.” – mówi Tomasz Haremza – trener UKS Hwarang Września.

Źródło, zdjęcia: UKS Hwarang Września

GALERIA: