DWIE ZAGINIONE OSOBY. POMÓŻ JE ZNALEŹĆ

0
3456

Policjanci z Wrześni poszukują dwóch zaginionych osób: 30 letniego Mateusza Bąkowskiego oraz 29-letniej Doroty Białowąs. Ktokolwiek może posiadać informacje o ich miejscu przebywania proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 997.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji z Wrześni prowadzą poszukiwania dwóch zaginionych osób. Poniżej publikujemy wizerunki zaginionych:

30-letni Mateusz Bąkowski mieszkaniec Białego Piątkowa w gminie Miłosław. Ostatni raz był widziany 11 grudnia br. w swoim miejscu zamieszkania. Może poruszać się samochodem osobowym marki Renault Clio koloru srebrnego o numerach rejestracyjnych PO9V328. Mężczyzna o krępej budowie ciała, mierzący 170 cm, niebieskie oczy oraz bardzo krótkie włosy. Może być ubrany w czarną skórzaną kurtkę, spodnie typu jeans oraz białe sportowe buty.

29-letnia Dorota Białowąs mieszkanka Poznania ostatni raz widziana była 17 grudnia br. we Wszemborzu. Z posiadanych informacji wynika, że oddaliła się z domu w kierunku drogi Mikuszewo-Borzykowo. Osoby, które mogły poruszać się tą drogą i jeśli rozpoznają osobę z opisu proszone są o kontakt z Policją. Kobieta szczupłej budowy ciała, ważąca około 55 kg, wzrost 164 cm, niebieskie oczy. Zaginiona może być ubrana w płaszcz koloru szarego, spodnie koloru zielonego oraz kozaki koloru czarnego.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionych, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wrześni. Można się zgłaszać osobiście na ul. Szkolną 23 we Wrześni pokój 126 lub telefonicznie 61-437-53-06 lub pod czynnym całą dobę numerem (61) 437-52-00.

Źródło, zdjęcia: KPP we Wrześni