KĘKĘ: „WE WRZEŚNI JAK W DOMU” (FOTORELACJA + VIDEO)

0
1206

23 grudnia w Klubie Muzycznym Trójka wystąpił raper Kękę.

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia fani hip hopu z Wrześni i okolic mogli posłuchać na żywo jednego z najbardziej znanych raperów w Polsce – Kękę. Raper z Radomia po raz kolejny zawitał do Wrześni i został owacyjnie przyjęty przez publiczność. Już na wstępie Kękę podkreślał przywiązanie do naszego miasta. „We Wrześni czuję się jak na wyjeździe i jak w domu” – podkreslał raper, którego partnerka życiowa – Marta pochodzi właśnie z naszego miasta. Ponad godzinny występ zgromadził liczną publiczność, która entuzjastycznie bawiła się wspólnie z raperem, co chwila skandując jego ksywkę. Raper nie krył wzruszenia i dał z siebie wszystko co najlepsze. Po koncercie Kękę rozdawał autografy i pozował do wspólnych zdjęć z fanami.

Przed koncertem można było posłuchać lokalnych supportów oraz zobaczyć pokaz sztuczek z użyciem piłek do koszykówki i pokaz tańca breakdance.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego wydarzenia oraz materiału video.(wkrótce)

GALERIA: