„ŚNIEŻKA I KOPCIUSZEK” POMOGĄ KASI WYGRAĆ Z CHOROBĄ

0
232

Zapraszamy na wyjątkowy spektakl, z którego dochód zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia Kasi Matysiak zmagającej się z torbielą pnia mózgu.

27 stycznia o godzinie 18 we Wrzesińskim Ośrodku Kultury rozpocznie się niecodzienny spektakl, którego aktorami będą samorządowcy i pracownicy z Gminy Kołaczkowo na czele z panią Teresą Waszak – Wójt Kołaczkowa, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Bieganowie przy gościnnym udziale dzieci z OWDiR w Kołaczkowie oraz wicestarosty wrzesińskiego – Waldemara Grzegorka.

Podczas przedstawienia widzowie będą mogli zobaczyć „Śnieżkę”, którą grają samorządowcy i pracownicy Gminy Kołaczkowo, w „Kopciuszku” wystąpią nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Bieganowie, wychowankowie OWDiR-u zaprezentują swoją własną interpretację „Rzepki” Jana Brzechwy, a wicestarosta wrzesiński zaprezentuje swój minrecital.

Spektakl był już pokazywany w grudniu i cieszył się ogromną popularnością. Tym razem wykonawcy chcą przez swój spektakl pomóc Kasi Matysiak zmagającej się z torbielą pnia mózgu.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Wok-u oraz u aktorów biorących udział w przestawieniu.

Zapraszamy!