PIERWSZE PUNKTY BIEGANOWA, TW KOŁACZKOWO CORAZ DALEJ DO MISTRZOSTWA (GALERIA)

0
195

Po XIII kolejkach już nie ma drużyny bez zwycięstwa, a jedna z drużyn mocno skomplikowała sobie sytuację w walce o mistrzostwo. W skrócie działo się.

W derbach Sokolnik nie doszło do niespodzianki, LZS wygrał pewnie to spotkanie. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Sokół nie miał nic do powiedzenia, przegrywając aż 16:4. Mecz był derbami tylko z nazwy i nieco zawiódł nasze oczekiwania.

Oldboye po spotkaniu z TEAM Krzywa Góra mogli dopisać sobie kolejne zwycięstwo. Krzywa Góra trzeci mecz z kolei grała bez ławki rezerwowej i dopóki chłopaki mieli siły, toczyli wyrównany bój. Po pierwszej połowie było 1:1, w drugiej TEAM już nie miał szans z bardziej doświadczonym przeciwnikiem.

Mecz For Linku Kołaczkowo z Fermą Szafarek Zieliniec nie miał większej historii. Zawodnicy For Linku nie dali żadnych szans swojemu rywalowi zdobywając zasłużone trzy oczka.

Bieganowo – Budziłowo było najbardziej emocjonującym meczem tej kolejki. Bieganowo odniosło pierwsze zwycięstwo w sezonie. Ze stanu 1:4 zdołali się podnieść i wygrać ostatecznie 6:4. Budziłowo natomiast notuje kolejną porażkę i z miejsca na podium spadają na 6 lokatę. Ostatnie spotkanie pomiędzy TW Kołaczkowo a Gałęzewicami również nie zawiodło.

TW by realnie myśląc o końcowym triumfie nie mogło pozwolić sobie na straty punktowe. Mecz nie zaczął się dla nich najlepiej. Gałęzewice wyszyły na ten pojedynek bardzo skoncentrowani. Oba zespoły były bardzo bliskie zwycięstwa lecz ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. TW tym samym traci już 5 pkt do lidera z Sokolnik. Gałęzewice w przeciwieństwie do Budziłowa łapie wiatr w żagle pokazując coraz lepszy futsal.

Tekst, zdjęcia: Damian Wietrzyński

GALERIA: