GAŁĘZEWICE POKONAŁY “NIEPOKONANYCH” (GALERIA)

0
154

Takiej kolejki jeszcze nie było. W większości meczów szala zwycięstwa była przechylana na minuty, a nawet sekundy przed zakończeniem spotkania.

W lidze nie ma już drużyny niepokonanej. Pierwszą porażkę w sezonie zaliczył lider LZS Sokolniki. Czynu tego nie dokonał nikt inny jak Gałęzewice. Zwycięstwo to smakuję potrójnie; pokonali rywala w małych derbach, jako pierwsza drużyna odebrała komplet punktów LZS’owi, z wyniku 0:3 podnieśli się i zdołali wygrać.

Mecz Oldboyów z Bieganowem bez niespodzianki. Panowie pewnie i przekonująco pokonali beniaminka zdobywając kolejne punkty.

Podczas gdy swoje mecze gra Budziłowo niczego nie możemy być pewni. W meczu z For Linkiem Kołaczkowo Budziłowo mogło, wręcz powinno przerwać serie porażek. Początek meczu należał do Budziłowa, wypracowali sobie kilku bramkową przewagę i wszystko wskazywało że to oni odniosą zwycięstwo. FL jednak zdołał odrobić straty choć w końcowych minutach znowu musiał gonić wynik. Dla Budziłowa ostatnie sekundy pojedynku były horrorem, przegrali wygrany mecz.

TW Kołaczkowo po przegranej lidera mogło wrócić do gry w walce o mistrzostwo, musieli jednak wygrać swój mecz z Sokołem Sokolniki. Sokół wyszedł na mecz bardzo zmotywowany chcąc wygrać spotkanie. Niestety po dobrym meczu nie pokonali swego przeciwnika. TW dzięki temu odrabia dystans do lidera.

W meczu drużyn z dołu tabeli Ferma Szafarek Zieliniec o włos lepsza od TEAM Krzywa Góra. Przez większość meczu na tablicy wyników widniał wynik 2:2. Remis nie zadowalał żadnej ze stron ale w przekroju spotkania wydawał się sprawiedliwy. Zieliniec na około 20 sekund przed końcem zdobył bramkę po strzale z rzutu wolnego która ustaliła wynik.

Tekst: Damian Wietrzyński

Zdjęcia: Damian Wietrzyński, Patryk Krzyżanowski