PRZED NAMI JUBILEUSZOWA GALA MMA SLUGFEST 10

0
128

Organizatorzy podali datę, miejsce oraz nazwiska kilku zawodników, którzy wystąpią podczas 10. Gali MMA – Slugfest.

Już na 9 gali, która odbyła się w grudniu ubiegłego roku we Wrześni organizatorzy zapowiadali, że niebawem kolejne gale i jak zawsze słowa dotrzymali. Kolejna jubileuszowa 10. gala MMA organizowana przez Slugfest odbędzie się w sobotę 11 marca w Murowanej Goślinie.

Organizatorzy uchylili już „rąbka tajemnicy” i znamy kilku zawodników, którzy wystąpią w oktagonie podczas jubileuszowej gali.  Wielu kibiców na pewno zaciekawi, jak zaprezentuje się były strongman Artur „Waluś” Walczak. Zmierzy się on najprawdopodobniej z lokalnym zawodnikiem, który rzucił rękawicę jednemu z najsilniejszych ludzi na świecie. Sam Artur Walczak w rozmowie z Marcinem Janasem (www.wirtualnyregion.pl) mówi, że przygotowuje się do walki bardzo poważnie  „przez 15 lat nie miałem tyle treningów sprawnościowych, tyle wylanego potu, podczas treningów strongmana jak przez ten krótki czas teraz przed walką. Wielkie poszanowanie dla zawodników MMA, bo to ile oni wkładają serca w treningi i jak ciężko muszą pracować, naprawdę podziwiam.”  Jak zaprezentuję się były strongman w oktagonie? Przekonamy się już 11 marca.

Oprócz Artura Walczaka będzie można zobaczyć Piotra Kuberskiego, Krzysztofa Mendlewskiego, Dominika Szalczyka, Piotra Piasiecznego i Damiana Skarżyńskiego.

Organizatorzy zapowiadają szereg atrakcji związanych z jubileuszową galą. Gościem specjalnym będzie Marcin „Polish Zombie” Wrzosek.

Już dziś zapraszamy na jubileuszową  galę MMA Slugfest 10!

Zobacz nasze poprzednie relacje z gal Slugfest:

SLUGFEST 6 MUROWANA GOŚLINA 12 MARCA 2016

SLUGFEST 9 WRZEŚNIA 10 GRUDNIA 2016

Tekst, zdjęcie: Piotr Jędraszak