UKRADŁ DREWNO – ZOSTAŁ ZATRZYMNY

0
125

Natychmiastowe działanie wrzesińskich kryminalnych przyczyniło się do zatrzymania sprawcy kradzieży drewna. Wartość strat wyniosła 800 złotych. 47 latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

 W miniony wtorek tj. 7 lutego br. w godzinach południowych w Komendzie Powiatowej Policji we Wrześni stawiła się mieszkanka naszego miasta, która poinformował o kradzieży drewna z jej posesji przy ul. Fromborskiej we Wrześni. W trakcie przyjmowania zawiadomienia przez policjantów poszkodowana określiła wartość poniesionych strat na 800 złotych.

Po zebraniu wszystkich nie zbędnych informacji do pracy przystąpili policjanci z Wydziału Kryminalnego. Funkcjonariusze w trakcie analizy całości materiałów wytypowali znanego im wcześniej mężczyznę. Jak się okazało był to 47-letni mieszaniec Wrześni.

Realizacja zatrzymania miała miejsce tego samego dnia tj. 7 lutego br. około godziny 14:00 przy ulicy Fromborskiej we Wrześni. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy miał ponad 2,5 promila alkoholu we krwi.  Wtorkowe popołudnie spędził w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu na drugi dzień 47-latkowi zostały postawione zarzuty. Mieszkaniec Wrześni przyznał się do popełnienia kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: KPP we Wrześni