UKS HWARANG NA PUCHARZE FENIKSA (GALERIA)

0
303
W miniony weekend 18 lutego 2017 roku odbył się  V Turniej Taekwondo Dzieci o Puchar Feniksa w Śremie.
W konkurencjach sprawnościowych oraz układów formalnych (poomsae) rywalizowało 120 zawodników i zawodniczek z wielkopolskich klubów zrzeszonych w Polskim Związku Taekwondo Olimpijskiego.
UKS Hwarang Września reprezentowało 13 zawodników:
Wiktoria Grześkowiak, Martyna Waszak, Jagoda Chmielewska, Jan Teodorczak, Lena Hoffman, Bartosz Hoffman, Jakub Filipczak, Michał Filipczak, Alicja Muchowicz, Zuzanna Walczak, Zuzanna Zdunek, Nataniel Grądecki i Mateusz Kiernikowski ,  zdobywając 14 medali w tym 2 złote, 5 srebrnych i 7 brązowych.
„Starty swoich młodszych kolegów i koleżanek obserwował wyjątkowy gość Olimpijczyk z Rio – Karol Robak, który bardzo chętnie opowiadało o swojej karierze oraz pozował do zdjęć. Dla najmłodszych było to wielkie przeżycie spotkać swojego idola i móc chwilkę porozmawiać z nim.” – mówi Tomasz Haremza – trener UKS Hwarang.
 
„Warto nadmienić że za tydzień kadetka Weronika Przybysz wystartuje w Pucharze Świata w Słowenii i za 3 tygodnie w kolejnym Pucharze Świata tym razem w Holandii. Natomiast pod koniec marca w Pucharze Polski w Bydgoszczy o cenne punkty do rankingu PZTO powalczą nasi najlepsi kadeci i juniorzy. Najlepsi zawodnicy z rankingu powołani zostaną do Kadry Narodowej w drugim półroczu.” – dodaje trener.
Źródło, zdjęcia: UKS Hwarang

GALERIA: