ZAGŁOSUJ NA „BIEGNĘ DLA OSKARA” W KONKURSIE TESCO

0
66

Zachęcamy do głosowania na wydarzenie organizowane przez wrzesińskie Stowarzyszenie
Pomagam Aktywnie, które bierze udział w programie Tesco „Decydujesz, pomagamy”.

W programie Tesco „Decydujesz, pomagamy” wystartowało grubo ponad tysiąc organizacji pozarządowych, w tym między innymi wrzesińskie Stowarzyszenie Pomagam Aktywnie. Eksperci oraz Komisja Grantowa wyłoniła w każdym mikroregionie dwa lub trzy najlepsze projekty społeczne, które dotyczą m.in. edukacji, promocji zdrowego stylu życia, renowacji
przestrzeni miejskiej, aktywizacji osób starszych. Wybrane projekty uczestniczyć będą w głosowaniu klientów Tesco. To klienci zdecydują, które projekty otrzymają grant finansowy na realizację swojego pomysłu.

W dniach od 8 marca do 4 kwietnia br. w sklepie TESCO we Wrześni można wesprzeć inicjatywę Stowarzyszenia Pomagam Aktywnie: organizacja V Charytatywnego Pikniku Sportowego „Biegnę dla Oskara”.

Jak wesprzeć wrzesińską organizację ?
-Pomóc można w bardzo prosty sposób. Wystarczy zrobić zakupy w Tesco (w terminie od 8 marca do 4 kwietnia), następnie od kasjerki pobrać żeton do głosowania i wrzucić go do urny oznaczonej w logo stowarzyszenia (ślimak) oraz nazwę imprezy: V Charytatywny Piknik Sportowy „Biegnę dla Oskara”.

Stowarzyszenie Pomagam Aktywnie o finansowy grant rywalizuje z KS Libero z Powidza oraz Stowarzyszeniem Centrum Edukacyjno-Wypoczynkowe „Gajówka” z Gaju.

Więcej informacji: https://pomagamy.tesco.pl/

Info odnośnie rywalizacji w naszym mikroregionie:
https://pomagamy.tesco.pl/list-of-projects?cluster=81