WŁAMAŁ SIĘ DO SKLEPU I PIŁ TAM WÓDKĘ PRZEZ DWA DNI

0
149

Policjanci z Nekli zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który włamał się do sklepu spożywczego. Podczas zatrzymania był nietrzeźwy, miał 1,68 mg/dm3 w wydychanym powietrzu. Włamań dokonał tak zwanej recydywie.

Nekielscy policjanci 5 marca br. po godzinie 23:00 zatrzymali 38-letniego mieszkańca Nekli. Mężczyzna dokonał kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczego przy ulicy Dworcowej w Nekli.

W trakcie wykonywania czynności okazało się, że sprawcą włamania jest dobrze znany policjantom 38-letni mieszkaniec Nekli. Mężczyzna został ostatnio zatrzymany 27 lutego br. za popełnienie tego samego przestępstwa.

Miłośnik cudzego mienia skopiował poprzednią sytuację. Najpierw wybił szybę w drzwiach wejściowych a następnie ukradł wódkę, piwo oraz papierosy. W nie swoim lokalu gościł się dwa dni tj. 4 i 5 marca br. Właściciel sklepu poniósł straty w wysokości ponad 900 złotych.

W trakcie zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy, miał 1,68 mg/dm3 w wydychanym powietrzu. W związku z tym, że nie jest to pierwszy konflikt z prawem 38-latka ponieważ popełnione przestępstwa dokonał w recydywie. Teraz zamiast 10 lat będzie mu groziła kara zwiększona o połowę.” – mówi Adam Wojciński – rzecznik prasowy KPP we Wrześni.

Źródło, zdjęcie: KPP we Wrześni