NARKOTYKI Z LODÓWKI

0
244

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali mieszkańca Wrześni. Mężczyzna schował w swojej lodówce 210 gramów amfetaminy. Sąd przychylił się do wniosku Prokuratora i zastosował wobec niego areszt tymczasowy.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji z Wrześni 22 marca br. po godzinie 10:00 uzyskali informacje o narkotykach w mieszkaniu. Wskazany adres znajdował się w jednym z mieszkań na terenie Wrześni.

W związku z tym kryminalni dokonali przeszukania u właściciela mieszkania. Podczas czynności policjanci znaleźli w lodówce woreczek z białym proszkiem. Jednak to nie było wszystko, ponieważ czujność funkcjonariuszy doprowadziła do ujawnienia, w kuchni za szafką słoika w którym znajdował się susz roślinny.

Kryminalni sprawdzili swoje znaleziska testerem narkotykowym i okazało się, że jest to amfetamina o wadze 210 gramów oraz marihuana o wadze 18 gramów. Mężczyzna został zatrzymany a następnie umieszczony w policyjnym areszcie.

Mężczyzna usłyszał zarzut udostępniania oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd Rejonowy we Wrześni przychylił się do wniosku Prokuratora Rejonowego i zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres dwóch miesięcy. Grozi mu do 10 lat więzienia. Dzięki sprawnej pracy policjantów znaczna ilość narkotyków na trafiła na wrzesińskie ulice.” – mówi Adam Wojciński – rzecznik prasowy KPP we Wrześni.

Źródło, zdjęcie: KPP we Wrześni