ZATRZYMANO DWÓCH MĘŻCZYZN Z NARKOTYKAMI

0
229

Wrzesińscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch mężczyzn. Jeden z nich miał ponad 240 gramów amfetaminy oraz 14 tabletek extazy. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec niego areszt tymczasowy.

Wrzesińscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej 23 kwietnia br. o godzinie 15:00 zatrzymali na terenie naszego miasta mężczyznę, którzy posiadał przy sobie ponad 8 gramów amfetaminy. Zatrzymanie było rezultatem prowadzonych czynności operacyjnych.

Na tą niedzielę nie było to ostatnie działanie kryminalnych, ponieważ kolejnych krokiem było przeprowadzenie przeszukania u innego mężczyzny w jednym z mieszkań na terenie Wrześni. Rezultatem prowadzonych czynności przez policjantów było ujawnienie ponad 240 gramów białego proszku, 20 gramów suszu roślinnego oraz 14 tabletek extazy. Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli pieniądze mogące pochodzić z przestępstwa w kwocie ponad 1000 złotych oraz wagę elektroniczną.

Kryminalni przeprowadzili narkotesty znalezionych substancji i okazało się, że jest to amfetamina oraz marihuana. Zabezpieczone narkotyki trafiły do policyjnego depozytu, natomiast mężczyźni zostali umieszczeni izbie zatrzymań.

Wrześnianie usłyszeli kolejno zarzuty za posiadanie oraz udostępnianie i posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Sąd Rejonowy we Wrześni przychylił się do wniosku Prokuratora Rejonowego i zastosował wobec drugiego mężczyzny tymczasowy areszt na okres miesiąca.

Źródło, zdjęcie: KPP we Wrześni