KABARET PARANIENORMALNI NIEBAWEM WE WRZEŚNI

0
244

13 maja w amfiteatrze im. Anny Jantar wystąpią Paranienormalni ze swoim programem pt. „Pierwiastek z Trzech”.

Kabaret Paranienormalni przedstawia program PIERWIASTEK Z TRZECH, a w nim wszystko co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała.Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego!

PIERWIASTEK Z TRZECH to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy trybżycia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia – to wszystko zostanieprzez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Na

najwierniejszych fanów czekają za to nowe perypetie znanych postaci, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzaki Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii. Paranienormalni nakreślili pierwszy tom swojej kariery, obchodząc 10-lecie.

Teraz czas na zupełnie nową, paranienormalna odsłonę i część drugą sagi oIgorze, Robercie i Michale.

Jeśli szukasz wzoru na niepowtarzalny wieczór, śmiech do łez i zaraźliwą energię płynącą ze sceny, wynik jest tylko jeden – PIERWIASTEK Z TRZECH.

Początek występu zaplanowany jest na 13 maja na godz.20.00.

Bilety do nabycia we Wrzesińskim Ośrodku Kultury oraz na www.kabaretowebilety.pl;  biletynakabarety.pl; www.bilety24.pl