SKRADZIONE SUZUKI ODZYSKANE PRZEZ POLICJANTÓW

0
136

Policjanci z Posterunku Policji w Miłosławiu odzyskali skradzione Suzuki Bandit. Do przestępstwa doszło na terenie Czerniejewa. Wartość strat została oszacowana na ponad 5 tysięcy złotych. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

 25 maja na terenie Czerniejewa w powiecie gnieźnieńskim doszło do kradzieży motocykla marki Suzuki Bandit. Wartość strat została oszacowana przez właściciela na ponad 5 tysięcy złotych. W ramach współpracy między jednostkami wrzesińscy mundurowi zostali poinformowani zaistniałym zdarzeniu.

 Po przeprowadzonym rozpoznaniu policjanci z Posterunku Policji w Miłosławiu 31 maja br. po godzinie 15:00 sprawdzili wytypowane przez siebie miejsce. Okazało się, że mieli racje ponieważ w jednej z posesji na terenie gminy Miłosław znajdował się skradziony motocykl.

 „Sprawcą kradzieży okazał się 32-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego. Podczas weryfikacji 32-latka w policyjnej bazie danych pojawiła się adnotacja, że mężczyzna jest także poszukiwany celem doprowadzenia do aresztu śledczego do odbycia kary pozbawienia wolności. Za popełnioną kradzież może grozić dodatkowo mężczyźnie do 5 lat.” – mówi Adam Wojciński – rzecznik prasowy KPP we Wrześni.

Źródło, zdjęcie: KPP we Wrześni