WYPADEK W KĘBŁOWIE

0
364

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było wstępną przyczyną wypadku drogowego w Kębłowie. Uczestnicy zdarzenia zostali zabrani do szpitali. Najbardziej ucierpiała 27-letnia mieszkanka gminy Kołaczkowa, która została zabrana helikopterem do szpitala w Poznaniu w bardzo ciężkim stanie.

 W dniu dzisiejszym w godzinach porannych około godziny 7:40 w miejscowości Kębłowo w Gminie Miłosław doszło do groźnego wypadku drogowego. W zdarzeniu uczestniczyły Fiat Seicento oraz Audi A4.

 Z wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym Seicento 27-letnia mieszkanka gminy Kołaczkowa wyjeżdżając z drogi prowadzącej do miejscowości Lipie, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Audi 27-letniemu mieszkańcowi gminy Miłosław jadącemu drogą K-15 w kierunku Wrześni. W wyniku tego doszło to zderzenia się pojazdów czego konsekwencją było przemieszczenie ich do przydrożnego rowu.

 Na miejscu zdarzenia przybyły trzy zastępy Straży Pożarnej oraz załoga pogotowia. Po wydobyciu uczestników zdarzenia z rozbitych pojazdów 27-letnia kierująca Seicento została prze transportowa helikopterem do Poznania, pasażerka Seicento 9-latka do szpitala w Koninie natomiast kierowca Audi do szpitala we Wrześni.

W związku z zaistnieniem groźnego wypadku wrzesińska policja apeluję o rozwagę na drodze. Wystarczy chwila nie uwagi i może to mieć bardzo tragiczne konsekwencje.